Velkommen til FDF Nibe kreds

I FDF møder vi børn og unge med fantasi, fællesskab og en kristen holdning til livet. Vores kerneaktiviteter er bl.a. friluftsliv, musik. sang og leg.

Ledere

Kredsleder

Pia Stevn Grønhøj
Jyllandsgade 33
9600 Aars
Tlf: 29845816
E-mail: kredsleder@fdfnibe.dk 

 

Puslinge-/tumlingeledere

Jeanette Lundehøj
Møllevej 5
9240 Nibe
Tlf: 24662269
E-mail: jeanette@fdfnibe.dk


Louise Frost Hansen
Huulmøllevej 2b
9240 Nibe
Tlf: 20321771
E-mail: louise@fdfnibe.dk

 

Elisabeth Hildestad
Nørholm Bygade 46
Tlf: 23394094
E-mail: elisabeth@fdfnibe.dk

 

Camilla Lykke Andersen
Ahornvej 6
Tlf: 2516107
camilla@fdfnibe.dk
E-mail: camilla@fdfnibe.dk


Pilteledere

Lars Hejlskov
Præstegårdsvej 8
9240 Nibe
Tlf. 30890352
E-mail: lars@fdfnibe.dk


Kenneth Slot
Møllevej 1
9240 Nibe
Tlf: 22763953
E-mail: kenneth@fdfnibe.dk


Væbner-/seniorvæbnerledere

Kristina Hjort Jensen
Mølleparkvej 47
9000 Aalborg
Tlf: 40295973
E-mail: kris@fdfnibe.dk


Peter Mathiasen
Møllevej 5
9240 Nibe
Tlf: 29651779
E-mail: peter@fdfnibe.dk